Álláshirdetés

Riasztó szerelő, telepítő

tapasztalattal rendelkező szervizes munkatársat keresünk!

Elvárások
Agilis, nyitott, határozott, megbízható személyiség
Kiváló kommunikációs képesség
Folyamatos felelős, önálló és minőségi munkavégzésre való képesség és hajlandóság
Riasztó szerelői gyakorlat
Vagyonvédelmi rendszerek programozásához szükséges számítógépes ismeret
Szerelői ügyelet vállalása
Erős értékesítési véna
B kategóriás jogosítvány
Elsősorban Budapest vagy Budapest környéki lakóhely

Előny
Riasztó szerelői igazolvány
Paradox, DSC, Jablotron, Napco rendszerek ismerete
Alapfokú angol szakmai nyelvtudás
Magán személyekkel folytatott tárgyalási szituációban kommunikációs és értékesítési tapasztalat,
Prémium termékek és szolgáltatások lakossági értékesítésében szerzett tapasztalat
bizonyíthatóan sikeres üzletkötői előélet
tüzjelző rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat megléte kifejezetten előny, de nem feltétlen elvárás.
Elektrotechnikai végzettséggel rendelkező pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
Változatos munka és folyamatos fejlődési lehetőség
Családias, támogató munkakörnyezet
Hosszú távú munkalehetőség
Folyamatos szakmai képzések
Alkalmazotti munkakör
Versenyképes fix alapfizetés
Jutalékos premizálási rendszer
Cafeteria
Mobiltelefon és gépkocsi használat munkába járáshoz és a munkavégzéshez

Állás, munka területei
Gyártás, termelés
Karbantartó, szervizes
Szakmunka
Műszerész
Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás
Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezni lehet: barta.aliz@prosec.hu

Jelenleg nincs betöltendő állás

Visszahívjuk

Segítünk mivel növelheti valós biztonságát, tájékoztatjuk védelmi szolgáltatásainkról.

Díjmentes femérés

Biztonságtechnikai szakértőnk díjmentesen felkeresi és személyre szabott ajánlatot tesz Önnek.

Ajánlat kérés

Konkrét elképzelése megadása után, szakértőnk díjmentesen felkeresi és személyre szabott ajánlatot tesz.

Aktuális ajánlatunk

Aktuális ajánlatunkról tájékozódhat, ha van, vagy ha még nincs riasztó rendszere.